Padesátka (2015)

Padesátka

Český název: Padesátka
Další název: The Fifthy
Rok: 2015
Žánr: komedie
Země: ČR
Délka filmu: 97 minut
Režie: Vojtěch Kotek
Hrají: Ondřej Pavelka, Marek Taclík, Jakub Prachař, Jiří Mádl, Vojtěch Kotek, Vilma Cibulková, Tereza Voříšková, Oldřich Kaiser, Jiří Schmitzer, Hana Vagnerová, Lukáš Pavlásek, Jakub Žáček, Alena Štréblová, Tomáš Jeřábek, Michal Zelenka, Jan Hájek, Otmar Brancuzský, Matyáš Svoboda, Anna Linhartová, Jaromír Dulava, Kryštof Hádek, Matěj Ruppert, Pavla Tomicová, Jakub Štáfek, Eliška Křenková, Anna Fialová a další.

Popis filmu:
Vydejte se za zábavou do Krkonoš! Žijí zde lidi tak zábavní, že budete čučet… Neohrožená jednonohá lyžařka, rolbař, který jednou za rok na Tři krále nepije žádný alkohol, známý lovec žen, který nemůže mít děti, barman pro které je modla okultismus (věštění). Žije zde i mladý Pavka Bulán (Vojtěch Kotek), jehož otec zlomil během padesátky hůlku a stejně doběhl jedenáctý. Pavku nechal porodit na Sněžce ve vysoké nadmořské výšce, aby se rychleji okysličoval. Kdo mu dělá velké starosti je syn Jura (Jakub Prachař), který je na starší ženy kolem padesátky. Jura se účastní závodu, který díky svým sexuálním choutkám převděpodobně závod nedokončí…

Zajímavostí je, že režisér filmu Vojta Kotek natočil určité části filmu ve dvou verzích – jednu část pro kino, a druhou pro televizi.

Nefunguje video? Skopírujte odkaz stránky a nahlaste nám to. Děkujeme.

Padesátka

Padesátka

Padesátka

Padesátka

Padesátka

Padesátka

Padesátka