Noe (2014)

Noe

Český název: Noe
Originální název: Noah
Rok: 2014
Žánr: akční, dobrodružný, drama
Země: USA
Délka filmu: 138 minut
Režie: Darren Aronofsky
Hrají: Russell Crowe, Jennifer Connelly, Ray Winstone, Anthony Hopkins, Emma Watson, Logan Lerman, Douglas Booth, Marton Csokas, Finn Wittrock, Madison Davenport, Gavin Casalegno, Nolan Gross, Skylar Burke, Dakota Goyo, Ariane Rinehart, Nick Nolte, Mark Margolis, Kevin Durand, Leo McHugh Carroll, Sophie Nyweide, Don Harvey a další.

Popis filmu:
Lidstvo je zkažené (hříšné), samé zabíjení, smilstvo, okultismus… Bůh se na to již nemůže dívat, proto hodlá všechny lidi zlikvidovat. Tedy vlastně ne úplně všechny… Noemu (Russell Crowe) řekl Bůh, ať postaví plavidlo, které mu pomůže přežít celosvětovou potopu. Noe staví archu, což je obří plavidlo, které má zachránit jeho rodinu a všechny druhy zvířat. Noe ví, že moc času není, proto archu začně stavět okamžitě. Lidé nejprve kroutí hlavou nad tím, proč to Noe dělá. Jenže když začne hustě pršet a ze země začne vyvěrat voda, chápou. Chápe to i nemilosrdný potomek bratrovraha Kaina (Ray Winstone), který společně se svými soukmenovci hodlá ukořistit archu…

Nutno upozornit, že film není zpracován přesně podle Bible. Díky napodobování bohů a překrucování faktů byl v Izraeli zakázán.

Nefunguje video? Skopírujte odkaz stránky a nahlaste nám to. Děkujeme.

Noe

Noe

Noe

Noe

Noe

Noe

Noe

Noe